متفرقه ....

متفرقه : اجتماعی

 

سلام به سرسبزی فضای سبز خیابان آزادی اصفهان! نههههههههه یادم نبود، دیگه فضای سبزی نمونده که سلام را باهاش شروع کنی. خطوط BRT؛اینست رمز نابودی فضای سبز مسیر دانش و دانشگاه . آخه دانشگاه اصفهان در همان خیابان آزادی است که این روزها فقط همین اسمش آزادی برایمان مانده وبس. بگذریم .... 

خطوط BRT که همون اتوبوس شهری باشه و قراره که مثل مترو تا 10 سال دیگه طول بکشه باعث شده تا فضای سبز بین دو طرف خیابونو از بین ببرند و جاش سنگ بکارند،که چی آدمیزاد دو پا سریعتر برسه به مقصد. آخه مگه همین اتوبوس های واحد بَده؟  هم ارزونه هم سریع می رسی. سریع تر از تاکسی!!!

حالا همه چی به کنار تغییر دادن ایستگاه های اتوبوس واحد هم یک مشکل دیگه. اینو دیگه نمیدونم چرا تغییر دادن. اصلا خوششون میاد مردمو اذیت کنن . اونم مردمی که درصد زیادیشون دانشجو هستندو می خوان ایستگاه دانشگاه پیاده شوند و زودتر به کلاسشون برسن . افسووووس که این امکان را هم از ما دانشجوهای مظلوم گرفتند. ایستگاه دانشگاه را حذف کردند و ایستگاه رو بردند وسط خیابون هزارجریب که هیچ اتوبوسی اونجا توقف نمیکنه به غیر اتوبوس های خط دانشگاه و خیابون آزادی. والا تا حالا که از آزادی فقط خیابونشو دیدم.از پیشرفتم خرابی و مزاحمت های شهرداری را با اون طرح های مینگیلش!!!!!!!

من نمیدونم چرا هر طرحی باید به نابودی طبیعت ختم شه. آخه بشر دو پا اگه اشرفی، پس چرا اینجوری می کنی با طبیعت. مگه این طبیعت واسه زنده بودن و زندگی کردن ما نیست پس چرا داری نابودش میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟ وااااااااااااااااااااای از دست این انسان های بیش.....

بگذریم کسی که به حرفای ما گوش نمیده یک عده اصلا حقوق میگیرن که مغزشون رو برای طرح های نابودی طبیعت کار بندازن چون کاری به غیر از این کار از دستشون بر نمیاد. (این روزها همه به سِمَت های بالاتر فکر میکنن شما چه طور؟!!!!!)

عاقبت روزی مردم فریادشون از دست این نابخردی ها و ظلم در میاد و خونشون به جوش میاد.

گرونی اجناس و بلیط های اتوبوس واحد که فقط 25 تومان با تاکسی فرق میکنه!!!! یعنی با تاکسی بری ارزون تر باهات در میاد تا اتوبوس های همیشه شلوغ .

دروغ های پی در پی مسئولین که کم کم برای مردم رو میشه. وعده های الکی.

اختلاس های نجومی مسئولین مدعی صداقت و .....

بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر                                بار دگر روزگار چون شکر آید

 

/ 3 نظر / 26 بازدید
مرتضی

با سلام مثل همیشه خوب نوشتید امیدوارم موفق باشید

مریم

سلام وبلاگ مفیدی دارید وست دارم با شما تبادل لینک کنم اگر مایل بودید با من رو لینک کنید بعد خبر دهید تا من هم شما رو خیلی زود لینک کنم.

دانشجوی راه

سلام راستش اینجا نوشته خودمو دیدم راجع به BRT که نمی دونم باید خوشحال باشم یا ناراحت . در هر صورت امیدوارم اگر نوشته ای را در وبلاگتان می آورید نام نویسنده را نیز حتما ذکر کنید که حقوق افراد را نیز در این زمینه رعایت کرده باشید گرچه می دانم شما حتما این کار را می کنید چراکه در وبلاگتان ار آدمای بزرگ و منشهاشون نوشتید پس به آنها معتقدید. متشکرم